سلام به همگی امیدوارم که حال دلتون عالی باشه،

راستش نمیدونم گفتم که به گیت مهاجرت کردیم یا نه ولی خب مهاجرت خوبی بود هر چند که هنوز کمی طول میکشه تا با سیستم جدید برنچینگ عادت کنیم ولی خب به نظرم کارمون راحت تر شده.

دیگه اینکه برنامه ریزی چهارماهه بعدیمون رو هم کردیم و چیزی که به نتیجه رسیدیم اینه که دهنمون سرویس خواهد شد ولی به نظرم از نوع شیرینش چون تیم خیلی عالی و منسجمی داریم و فکر نمیکنم خیلی سخت بگذره بهمون😊

خدایی این سم ها از کجا میاد😂😂😂😂

راستی عضو یک کامیونیتی هم شدم که یکی از هم دانشگاهیام راه انداختتش و فردا اولین جلسمون هست و معارفه و … امیدوارم که کلی اتفاقات خوب باهم رقم بزنیم.

🌺🌺🙏Thank You🙏🌺🌺

یه تفریح جدیدم که تازگی ها بهش علاقه مند شدم دیدن استریم گیم هست که کلی کیف میده، البته باید مدریت زمان هم سرش داشته باشی چون ممکنه یهو به خودت بیای ببینی چند ساعته نشستی پای استریم دیدن.

😂😂😂😂

یه خبری هم که تازگی ها دیدمش و در موردش توی لینکدین هم پست ها گذاشته شد خبر پولی شدن CoPilot هستش که تازه داشتم بهش عادت میکردم، البته پول زیادی نیست اشتراکش در حال حاضر میشه حدودا سالی سه و نیم ولی خب هرچی فکر میکنم الان احتایج خاصب بهش ندارم که این میزان براش هزینه کنم شاید در آینده کردم.

پس فردا هم که مید اسپرینت داریم و مثل همیشه قراره کلی حالمون خوب بشه و از هم انرژی بگیریم.🥰

راستی یک روز در هفته هم باید حضوری بریم شرکت که اگر صبح زود بیدار شدن و ترافیک رو ازش کم کنیم اتفاق خیلی خوبی هست و من باهاش خیلی موافقم.

اتفاق خاص دیگه ای به ذهنم نمیرسه که بخوام بگمش فقط اینکه برای همتون آرزوی شادی و موفقیت میکنم و امیدوارم که به هرچی در زندگیتون میخوایید برسید مخصوصا هم تیمی های عزیزم اگر که این پست رو میخونن.🥰

🤦‍♂️🤦‍♂️😂😂🤣🤣

خلاصه اینکه شب همگی شیک و پر ستاره👋🌺