سلام به همگی امیدوارم که روز خوبی رو سپری کرده باشید.

قبل از اینکه شروع کنم اجازه بدین تا یادم نرفته چند تا از کارهایی که شنبه و یا بعدش باید انجام بدم رو در این پست یادداشت کنم چون میترسم فراموش کنم چه کارهایی باید انجام میدادم.

  1. نوشتن Predeployment Scripts برای کالا و خدمت(که البته این مورد برای شنبه نیست ولی باز اینجا مینویسمش که یادم نره).
  2. Guid شخص حقوقی که باید چکش کنم و اگر اکی بود یه ریفکتور ریزی روی کد ها داشته باشم.

در مورد عنوان این پست کلی فکر کردم و از اونجا که یکی از کارهایی که باید شنبه انجام بدم مربوط میشه به همین Guid ها تصمیم گرفتم اسم پست رو قرار بدم “Guid های دوست داشتنی”.

امروز صبح من که به خواب گذشت و بعدش هم که بلند شدم یکی از فیلم های ژاپنی که دیشب دانلود کرده بودم رو دیدم(تصویرش رو در این پست قرار میدم) اسمش هست Yowamushi Pedal. راستش فیلمش در حد معمولی بود ولی خب میشه گفت کمی هم انگیزشی بود،در حد یکبار دیدن بد نبود و اینکه الان که سرچش کردم دیدم انیمه اش هم هست.

راستی دیشب بالاخره سریال True Beauty رو تمومش کردم(که تصویرش رو در این پست براتون میذارم)، به نظرم سریال خوبی بود به سلیقه ی من که میخورد ولی خب از لحاظ تنوع لوکیشن به نظرم متوسط رو به خوب بود که خب با توجه به نوع داستانی که داشت بیشتر از این نمیشد تنوع داد به لوکیشن ها.

قبلش هم سریال Hometown Cha Cha Cha رو دیده بودم که اون هم به نظرم خوب بود و ازش لذت بردم میشه گفت توی سبک و سیاق سریال When the Weather Is Fine بود ولی کمی بهتر.

تصویری از یک لیست انیمه هم با ذکر منبع از یک پیج اینستاگرامی براتون میذارم که اگه خواستین برید ببینید من که خودم اهل انیمه نیستم ولی یکی از همکاران خوبم انیمه دوست داره برای همین اون لیست رو میذارم اینجا.

راستی هفته ی آینده روز 21 فروردین ساعت 9:30 مسابقه ی فرمول1 استرالیا هستش و اینجور که معلومه باید همزمان با کارم ببینمش😁

فکر کنم برای امشب کافیه پس تا درودی دیگر بدرود👋